O nás

Skupina GLOB

V roku 2007 sme založili prvú z našich spoločností a to GLOB Production, s.r.o. v Českej republike, ktorá je členom skupiny GLOB. Od samotného počiatku bolo jej zameraním stavebníctvo. Realizácia stavebných zákaziek, najmä pri obnovách a rekonštrukciách budov nám umožnila ďalší rozvoj. Z menšej rodinnej firmy postupne budujeme stabilnú stavebnú spoločnosť so samostatnými pobočkami.

V roku 2017 sme naplánovali vstup na slovenský stavebný trh, teda na naše 10.výročie od založenia. Bola založená spoločnosť GLOB Production SK,s.r.o. so sídlom v Bratislave, ktorá je členom skupiny GLOB. Jej zameraním je rovnako stavebníctvo, realizácia stavebných zákaziek a to v rozsahu podľa našich služieb. Špecializujeme sa na kompletnú obnovu budov, rekonštrukcie a výstavbu pozemných stavieb.

V roku 2021 sme vstúpili na maďarský trh a v súčasnej dobe rozširujeme naše pôsobenie, vznikajú postupne ďalšie sesterské spoločnosti, ktoré sú všetky členmi našej skupiny GLOB.

Skupina GLOB prostredníctvom jednotlivých spoločností poskytuje služby a dodávky v rozsahu kompletnej realizácie stavebných zákaziek, výrobe a dodávkach klampiarskych a zámočníckych výrobkov, v príprave a výstavbe rezidenčných developerských projektov, ale taktiež vývoja a poskytovania služieb v oblasti software.

Skupina GLOB

Máte záujem o naše služby? Napíšte nám.

Napísať správu